Kotakt

+48 513 570 123

Email

martanamstudio@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pn-Pt godziny indywidualne

Japoński Cosmo lifting twarzy

podstawowy zabieg trwa 1h

Jest to wszechstronny masaż twarzy stworzony przez Lone Sorensen, który poprzez stymulację punktów neuro-odruchowych na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Silnie liftinguje, poprawia napięcie skóry, owal twarzy, spłyca zmarszczki, zmniejsza obrzęki. Dogłębnie stymuluje strefy na twarzy odpowiedzialne za harmonizację układów ( hormonalnego, trawiennego, limfatycznego) oraz odprowadzenie toksyn z organizmu. Jest polecany kobietom i mężczyznom w każdym wieku. Doskonale stymuluje produkcje kolagenu, tonizuje i w sposób nieinwazyjny znacząco poprawia wygląd i estetykę twarzy.

Japoński Crystal lifting twarzy , szyi , dekoltu

podstawowy zabieg trwa 1h

W metodzie Crystal Liftingu nadal korzystamy z map refleksologicznych i punktów neuro-odruchowych ale tym razem do masażu wykorzystuje się kryształowe łyżeczki, kamienie oraz kule. To intensywna terapia liftingująca skórę twarzy, szyi, powiek, podbródka i dekoltu wykorzystująca energię i moc kryształu górskiego.

Czysty kwarc (inaczej kryształ górski) , jest kamieniem o wielkiej mocy harmonizującej wszystkie czakry. Ma właściwości uzdrawiające, pobudza układ odpornościowy, zwiększa zdolności parapsychiczne i bardzo korzystnie wpływa na koncentrację i pamięć .

Tybetańska refleksologia karku, głowy i szyi

podstawowy zabieg trwa 45 min

Ten zabieg wykonywany bezpośrednio na karku, głowie i szyi przynosi bardzo szybkie rezultaty. Ma wpływ na całe ciało, przywraca równowagę i rozluźnia napięcie mięśni. Metoda opiera się o masaż punktów neuro-odruchowych w miejscach trudno dostępnych do automasażu. Jest szczególnie polecany przy bólach głowy, lędźwi, przy zmęczeniu wzroku, przeciążeniu ramion i przy kłopotach ze snem. Pomaga pozbyć się napięcia emocjonalnego, bólu kończyn, drętwień, zawrotów głowy, polecany po udarach zmniejsza obrzęki, reguluje ciśnienie tętnicze i jest pomocny przy bólach reumatycznych . Dla osób spędzających wiele godzin przy komputerze lub przy siedzącym trybie pracy i wielogodzinnym skupieniu.

Japońska terapia oka

podstawowy zabieg trwa 1h

Ten masaż skupia się na obszarze powiek i okolicach oczu. Popuchnięcia, zasinienia, zmarszczki, obwisłe powieki lub worki pod oczami mają różne przyczyny i są m.in objawami napięć zlokalizowanych w danych obszarach twarzy i głowy. Zabieg ten liftinguje i wpływa na piękną formę oczu, na ich odżywienie, tonizowanie, piękniejszy kolor i blask.