Kotakt

+48 513 570 123

Email

martanamstudio@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pn-Pt godziny indywidualne

Japoński Cosmo lifting twarzy Sorensensistem™

Jest to wszechstronny masaż twarzy stworzony przez Lone Sorensen, który poprzez stymulację punktów neuro-odruchowych na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Silnie liftinguje, poprawia napięcie skóry, owal twarzy, spłyca zmarszczki, zmniejsza obrzęki. Dogłębnie stymuluje strefy na twarzy odpowiedzialne za harmonizację układów ( hormonalnego, trawiennego, limfatycznego) oraz odprowadzenie toksyn z organizmu. Jest polecany w każdym wieku. Doskonale stymuluje produkcje kolagenu, tonizuje i w sposób nieinwazyjny znacząco poprawia wygląd i estetykę twarzy. Zalecana jest seria zabiegów.

Zabieg trwa 1h.

Tybetańska refleksologia karku, głowy i szyi

Ten zabieg wykonywany bezpośrednio na karku, głowie i szyi przynosi bardzo szybkie rezultaty. Ma wpływ na całe ciało, przywraca równowagę i rozluźnia napięcie mięśni. Metoda opiera się o masaż punktów neuro-odruchowych w miejscach trudno dostępnych do automasażu. Jest szczególnie polecany przy bólach głowy, lędźwi, przy zmęczeniu wzroku, przeciążeniu ramion i przy kłopotach ze snem. Pomaga pozbyć się napięcia emocjonalnego, bólu kończyn, drętwień, zawrotów głowy, polecany po udarach zmniejsza obrzęki, reguluje ciśnienie tętnicze i jest pomocny przy bólach reumatycznych . Dla osób spędzających wiele godzin przy komputerze lub przy siedzącym trybie pracy i wielogodzinnym skupieniu.

Zabieg trwa 45 min.

Muzykoterapia Kamertonowa – oczyszczanie i regulacja czakr

Czakry czyli centra energetyczne są utożsamiane w zachodniej medycynie ze splotami nerwowymi i gruczołami dokrewnymi. Oddziałujemy na nie poprzez częstotliwości instrumentów zwanych kamertonami. Doznania są bardzo relaksujące i kojące a odczucia „przepływu energii” w ciele bardzo namacalne. Każda z czakr pobudzona bardzo precyzyjną częstotliwością zostaje „nastrojona” do prawidłowego działania na rzecz organów i systemów, które zaopatruje damy splot nerwowy powiązany z czakrą.

Zabieg trwa między 45min a 1h.

Refleksologia Stóp – terapia regulująca

Refleksologia stóp harmonizuje i wspiera samoleczenie poprzez oddziaływanie na zakończeniach nerwowych. Terapia regulująca polega na ucisku obszarów wymagających regulacji , jednak nie zawiera elementów bólowych a działa na ich granicy po to by pobudzić ale nie przestymulować – polecana jest osobom wrażliwym i nadwrażliwym.

Zabieg trwa między 45min a 1h

Badanie – Analiza Biorezonansowa

Skan kwantowym rezonansem magnetycznym – Quantum Resonance. Relaksujące, kilkuminutowe badanie pokazujące funkcjonowanie najważniejszych układów w organizmie:

  • ukł. krwionośnego/naczyniowego
  • ukł. trwiennego – żołądka, jelit, wątroby, woreczka ż., trzustki
  • ukł.oddechowego
  • ukł hormonalnego
  • ukł.kostnego
  • nerek
  • wskaźnik obciążeń toksynami/ alergenami / pasożytami
  • analiza niedoborów mineralnych, aminokwasów, koenzymów, witamin, kolagenu, składników odżywczych
  • analiza ogólnego stanu organizmu
  • analiza faktycznego przyswajania suplementacji

Badanie ma na celu dotarcie do przyczyn dysbalansu pracy organizmu. Daje precyzyjne wskazówki dotyczące codziennego wsparcia w regeneracji i przywróceniu harmonii a tym samym przywrócenia energii i dobrego samopoczucia.

Analiza trwa kilka minut – omówienie między 1h a 2h w zależności od złożoności dolegliwości.

Refleksologia Dien Chan

Metoda multi refleksologii Profesora Bui Quoc Chau jest bardzo sprawną i natychmiastową terapią przeciwbólową oraz metodą regulującą wszelkie dolegliwości zdrowotne. Praca odbywa się na twarzy na mapach punktów, mapach korespondencyjnych, ale również na ciele. W Dien Chan posługujemy się narzędziami Yin/Yang ułatwiającymi rozproszenie nierównowagi. Działając na niewielkich obszarach osiągamy wielkie rezultaty poprawy zdrowia i harmonii ciała i umysłu.

Zabieg trwa między 45 min a 1h

Sesja Odnowa CUD – Ciało, Umysł, Dusza – Kamertonowe oczyszczanie i regulacja czakr + japoński neuro masaż twarzy z maską regenerującą

To połączenie refleksologicznego masażu twarzy oraz cudownie odprężających i nastrajających dźwięków kamertonów. Ten niezwykle relaksujący zabieg zaczyna się od masażu twarzy w towarzystwie regenerującej maski, która wprowadzana jest w trakcie masażu do głębszych warstw skóry – masaż trwa ok 45 min. Następna faza to masaż dźwiękiem, którym oddziałujemy na centra energetyczne poprzez częstotliwości kamertonów. Każda z czakr pobudzona przez kamerton zostaje „nastrojona” do prawidłowego funkcjonowania na rzecz organów i systemów, który zaopatruje dany splot nerwowy powiązany z czakrą dając natychmiastowe odczucie ulgi , lekkości i balansu. Sesja dźwiękowa trwa kolejne 45min.

Zabieg trwa 90 min.

Japoński Crystal lifting twarzy , szyi , dekoltu Sorensensistem™

W metodzie Crystal Liftingu korzystamy z map refleksologicznych i punktów neuro-odruchowych do masażu wykorzystuje się kryształowe łyżeczki, kamienie oraz kule. To intensywna terapia liftingująca skórę twarzy, szyi, powiek, podbródka i dekoltu wykorzystująca energię i moc kryształu górskiego. Czysty kwarc (inaczej kryształ górski) , jest kamieniem o wielkiej mocy harmonizującej wszystkie czakry. Ma właściwości uzdrawiające, pobudza układ odpornościowy, zwiększa zdolności parapsychiczne i bardzo korzystnie wpływa na koncentrację i pamięć .

Zabieg trwa 1h.

Japońska terapia oka Sorensensistem™

Ten masaż skupia się na obszarze powiek i okolicach oczu. Opuchnięcia, zasinienia, zmarszczki, obwisłe powieki lub worki pod oczami mają różne przyczyny i są m.in objawami napięć zlokalizowanych w danych obszarach twarzy i głowy. Zabieg ten liftinguje i wpływa na piękną formę oczu, na ich odżywienie, tonizowanie, piękniejszy kolor i blask. Wykonywany jest palcami – wpływa na mięśnie zlokalizowane wokół oczu, na udrożnienie i odprowadzenie limfy. Korzystnie wpływa na jakość widzenia i stymulację nerwów wzrokowych.

Zabieg trwa między 45min a 1h