Kotakt

+48 513 570 123

Email

martanamstudio@gmail.com

Godziny Otwarcia

Pn-Pt godziny indywidualne

Marta Namysł

Moja przygoda z masażem rozpoczęła się niewinnie – od masażu głowy u zaprzyjaźnionego fryzjera.

Zwyczajna wizyta – a doznania pozostały ze mną na tyle długo by docenić wartość dotyku na głowie i jej poszczególnych punktach i by zgłębić jego faktyczne znaczenie – a nasza głowa i twarz mają znaczenie niebagatelne.

Od wielu lat prowadzę własną firmę i pracuję głównie z Kobietami. Sprawia mi to wielką radość.

Fascynuje mnie jednak każdy człowiek i jego historia dlatego swoje masaże i terapie dedykuję również Mężczyznom i Dzieciom.

Po wielu latach budowania kariery – blisko swojej czterdziestki odkryłam jak ważny jest powrót do czucia, do ciała i harmonii i bardzo pragnę się tą wiedzą z Wami podzielić. Z handlowca z 19-letnim doświadczeniem całkowicie przekształciłam swoją ścieżkę najpierw prywatną a potem zawodową – bo spójność jest dla mnie szalenie ważna. Zatem zawód stał się pasją, fascynacją i celem rozwoju i wiem, że to przygoda na lata. Moje ciało i umysł odetchnęły, a nabyte umiejętności i wiedza stały się źródłem pożytku, który niosę Wam/Nam .

Od 2018 roku ćwiczę TaiChi – uświadamia ono obecność i wagę energii w każdym z nas, możliwość nadawania jej kierunku, oraz intencji owej energii w każdym z ruchów. Kocham Ziemię , Wodę i jej dźwięki doceniam wartość żywiołów przejawiających się w naturze – bo natura to My .

Medytuję, uczę się i niezmiennie fascynuję Światem – a zwłaszcza częstotliwościami czyli tym w jaki sposób przejawia się nasza natura jej materialna i niematerialna forma.

Masaże Lone Sorensensistem™ to moje odkrycie na to jak zatrzymać czas , jak zharmonizować pracę narządów wewnętrznych jak powrócić do siebie i jak zachować witalność. To sposób by poświęcić sobie czas i jak uczy Tradycyjna Medycyna Chińska- to sposób, który nada tor samodzielnej regeneracji – bo nasz organizm wie jak się regenerować i odmładzać, a masaż refleksologiczny jedynie mu o tym przypomni.

Refleksologia Stóp i Dłoni to moja kolejna, wielka miłość – bo praca na układzie nerwowym i obserwacja zmian i harmonizacji (często złożonych) dolegliwości jest dla mnie niezmiennie zaskakująca i tak niezwykła jak niezwykły jest każdy człowiek. Ukończyłam kilka szkół refleksologii w różnych nurtach i nadal odkrywam jej kolejne oblicza – aktualnie moim nauczycielem jest Dr Manzanares – twórca refleksologi medycznej/naukowej.

Muzykoterapia Kamertonowa – to towarzysząca mi od dziecka miłość do świata dźwięków – bez muzyki nie wyobrażam sobie życia.. jest ona naturalnie towarzyszącym nam zmieniaczem nastroju, ale to coś więcej . Bardzo pociągało mnie to „więcej” – zatem ukończyłam szkołę Barbary Romanowskiej i posługuję metodą terapii kamertonowej, jednak cały czas zgłębiam wiedzę muzykoterapii u wielu innych nauczycieli.

By organizm zdefiniować w jego aktualnej kondycji posługuję się analizą biorezonansową Quantum. Jest to skan wysokimi częstotliwościami, które urządzenie przepuszcza przez organizm. Finalnie otrzymujemy wielką dawkę informacji na temat nas samych . Informacje te są dla mnie kolejną ważną wskazówką jak prowadzić Siebie ale i Was / Nas w drodze do równowagi i zdrowia.

Dyplomy – uprawnienia